Piese auto pentru BMW Seria 7 (G11, G12)
Generatie fabricata intre 2015 - 2022. Alege motorizarea din talon (rubrica P.1 - capacitate, P.2 - putere) ca sa filtram catalogul exact.
| Motorizare | Capacitate | Putere | Combustibil | |
|---|---|---|---|---|
| 730 i, Li | 1.998 cmc | 265 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 i, Li | 2.998 cmc | 326 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 Li xDrive | 2.998 cmc | 326 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 i,Li | 2.998 cmc | 333 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 Li xDrive | 2.998 cmc | 333 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 Li xDrive | 2.998 cmc | 340 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 i, Li | 2.998 cmc | 340 CP | benzina | Vezi piesele |
| 750 i, Li | 4.395 cmc | 449 CP | benzina | Vezi piesele |
| 750 i, Li xDrive | 4.395 cmc | 449 CP | benzina | Vezi piesele |
| 750 i, Li xDrive | 4.395 cmc | 530 CP | benzina | Vezi piesele |
| M 760 Li xDrive | 6.592 cmc | 585 CP | benzina | Vezi piesele |
| M 760 i, Li xDrive | 6.592 cmc | 610 CP | benzina | Vezi piesele |
| 740 e, Le | 1.998 cmc | 326 CP | benzina/elector | Vezi piesele |
| 740 Le xDrive | 1.998 cmc | 326 CP | benzina/elector | Vezi piesele |
| 745 e, Le Plug-in-Hybrid | 2.998 cmc | 394 CP | benzina/elector | Vezi piesele |
| 745 Le Plug-in-Hybrid xDrive | 2.998 cmc | 394 CP | benzina/elector | Vezi piesele |
| 725 d, Ld | 1.995 cmc | 231 CP | diesel | Vezi piesele |
| 730 d xDrive | 2.993 cmc | 211 CP | diesel | Vezi piesele |
| 730 d, Ld | 2.993 cmc | 265 CP | diesel | Vezi piesele |
| 730 d, Ld xDrive | 2.993 cmc | 265 CP | diesel | Vezi piesele |
| 740 d, Ld xDrive | 2.993 cmc | 320 CP | diesel | Vezi piesele |
| 750 d, Ld xDrive | 2.993 cmc | 400 CP | diesel | Vezi piesele |
| 730 d Mild-Hybrid xDrive | 2.993 cmc | 211 CP | Diesel/electro | Vezi piesele |
| 730 d, Ld Mild-Hybrid | 2.993 cmc | 286 CP | Diesel/electro | Vezi piesele |
| 730 d, Ld Mild-Hybrid xDrive | 2.993 cmc | 286 CP | Diesel/electro | Vezi piesele |
| 740 d, Ld Mild-Hybrid xDrive | 2.993 cmc | 340 CP | Diesel/electro | Vezi piesele |
Precizeaza motorizarea
Pasul asta stabileste ce piese sunt compatibile. In aceeasi generatie pot exista mai multe motoare, iar consumabilele difera intre ele. Capacitatea si puterea apar in talon la rubricile P.1 si P.2.